Offering you a complete choice of products which include ms drawout mcc enclosure.
₹ 280000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Switches |
| Material | MS |
| Number of Ways | 4-Way |
| Mounting Type | Surface Mounting |
| Phase | 3 Phase |
| Cable Entry | Top Entry |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Power | 30W |
| Voltage | 380V DC |
| Current | 20A |
Minimum order quantity: 100 Piece
Chandrakant Shah (Proprietor)
Viral Corporation
1st Floor, Shreejidham, Lehripura New Road, Sant Kabir Road, Vadodara - 390001, Gujarat, India