Providing you the best range of ms terminal box with effective & timely delivery.
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| Power | 10W |
| Material | MS |
| Usage/Application | Terminal Box |
| No Of Way | 2 Way |
| Shape | Rectangular |
| IP Rating | IP55 |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 240V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Is It Water Proof | Water Proof |
Minimum order quantity: 10 Piece
Chandrakant Shah (Proprietor)
Viral Corporation
1st Floor, Shreejidham, Lehripura New Road, Sant Kabir Road, Vadodara - 390001, Gujarat, India